19 Mart 2018 Pazartesi

Hamile Kedi Mellow

19 Mart 2018 tarihinde kahve keyfi yaparken yanıma gelip gözleri gözlerimden kaçırmadan acı bir şekilde miyavladı. Aç olduğunu anladım ve hemen karnını duyurdum.
Mamasını yerken hiç dokunmam ve doymasını beklerim. Çünkü yıllardır hayvanlarla iç içe yaşamanın öğrettiği tecrübeler ışığında karnını doyurunca teşekkür etmek için mutlaka bana geri geleceğini bilirim.
Teşekkür etmek ve kendini sevdirmek için yanıma geldiğinde hamile olduğunu anladım. Bulunduğu yer köpek beslemesi yaptığım bir alan olduğu için anne bir kediye hiç uygun değildi. Adını Mellow koydum, o kadar yumuşak bir fıtratı var ki başka isim ona ağır gelirdi.
Gözüm gözüne değdi bir kere nasıl onu ardımda bırakıp gidebilirim ki, gidemedim tabii ki Mellow Hanım'ı da yanıma alarak eve döndüm. Oysa evde her odada ayrı ameliyatlı ve karantinalı bir de üç sağlıklı kedinin olduğu bir ortama anne adayını alamazdım. Diğer evime götürdüm ve ona kalıcı bir yuva bulana kadar da benim kanatlarımın altında kalacak.
Çok yoğun çalışıyorum ve çok sayıda hayvana geçici yuvalık yapıyorum. Mellow Hanım'ın bir evin bir nar çiçeği olmasını istiyorum. Nar dedim çünkü şu an nar meyvesi ama doğum yapınca nar tanelerinin henüz sayısı bilinmiyor. Tahminen üç taneden fazla olacak gibi görünüyor. Ona ömürlük bakacak, çok sevecek ve bebeklerini de bağrına basacak bir aile arıyorum. Antalya dışından asla kimse aramasın, bebeklerimin hepsi gözümün önünde, elimin değeceği yerde olmalı. Bebekler sütten kesilince anneyi ben kısırlaştıracağım ve bebekleri de yuvalandıracağım. Bu şartları kabul eden bir melek varsa lütfen bana ulaşsın.
İletişim: 0546 572 59 22


Pakoder - Ebru

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Küfür ve hakaret içermeyen, düzgün Türkçe kullanarak yorum yazmanızı umuyoruz.