27 Mart 2018 Salı

Nevra Ünlü

Adana ili, Kozan Belediyesi Hayvan Barınağı’nın güneşidir Nevra Ünlü Hanım, bazı insanları anlatmak için kelimeler dar gelir işte öyle bir durum.
Kaç tane canın yaşamına dokunarak, patisinden tuttu sayamazsınız. Tek bilmeniz gereken kime dokunsa mutlu olduğudur.

Yaptıkları ile hayvan barınağına yeni format çekti. İstenirse her barınağın bu kadar güzel yönetilebileceğini gösterdi. Her barınakta Nevra Ünlü gibi işine ve canlara yüreğini vermiş insanların olmasını diliyoruz. Bir kadın elinin barınağa değmesi ile neler olabileceğini gösteren en güzel örnektir Nevra Ünlü, işte bu yüzden mutlaka tanımalısınız.

Nevra Ünlü Hanım sayesinde barınağa giren her canın durumundan haberdar olduk. Birlikte sevindik, birlikte ağladık. En son yaşadığımız olayla hepimiz derinden sarsıldık. Her zaman mutlu sonla bitmez hikayeler ama yaşarken mutlu eder insanı tıpkı Bahtiyar gibi… Bir Bahtiyar geldi geçti dünyadan bir başka kanatsız melek olan Agop Kuyumcuoğlu Bey, yürütecini yaptı ama Bahtiyar çok yorgundu veda etti bizlere ve hepimizi ağlattı. Tek tesellimiz son günlerinde Nevra Ünlü gibi bir meleğin yanında mutluydu.

 Barınaklar için doğru insanları seçmenin öneminin altını bir kez daha çiziyoruz. Hayatta hiçbir şey imkansız değildir. Nevra Ünlü Hanım gibi güzelliklerin çoğalması dileğiyle…

1 yorum:

  1. Merhaba bir kaçgünden beri düşündüğüm bir konu var size sorma istedim.
    Ben üniversitede çalışıyorum bizim okulda ve birçok kamuya ait yemekhanelerde özellikle hastanlerde yenmeyen kilolarca yemek çöpe, öğütücüye gidiyor acaba bu yemekleri toplayabilsek sizin ordaki barınağa veya başka bir yerdeki dostlarımıza ulaştırabilirimiyiz?

    YanıtlaSil

Küfür ve hakaret içermeyen, düzgün Türkçe kullanarak yorum yazmanızı umuyoruz.