11 Aralık 2018 Salı

Yerel Hayvan Koruma Görevlisi Yıllık Rapor Örneği

Yerel Hayvan Koruma Görevlisi Yıllık Rapor Örneğini inceleyerek kendinize göre uyarlayabilirsiniz.


 Orman ve Su İşleri Antalya Şube Müdürlüğü'ne
                                                                   Antalya

2018 Yılı Ocak ayından itibaren hasta veya yaralı gördüğüm sokak hayvanlarının tedavi görmesini sağlamak için tedaviye alınmasını sağladım. Kısır olmayan hayvanların kısırlaştırılmasına yardımcı olmak için küpesiz bulduklarımı barınakta kısırlaştırıp aynı yerine bırakılmasını sağladım. Hayvanlara şiddet uygulayanlar ile ilgili gerekli yerlere şikayetlerimi yaptım. Zor durumdaki hayvanlara geçici ev buldum bazen de kendim baktım. Sokakta yaşayamayacak olan hayvanlar için sahiplendirmek amaçlı ilanlar açtım ve güzel yuvalar bulup yerleştirdikten sonra takibini yaptım. Hayvanların rahat yaşaması, doğru beslenmeleri ve barınmalarını sağlamak için yaşadığım ilçedeki Rehabilitasyon Merkezi ile uyum içinde çalıştım.

Hazırladığınız raporu iki fotoğraf ile birlikte Aralık ayı bitmeden evrak bölümüne ulaştırmalısınız ki seneye de kartınız geçerli olsun.

Orman ve Su İşleri Antalya Şube Müdürlüğü
Adres: Sedir Mahallesi Vatan Bulvarı Antalya
Tel: (0242) 335 00 09
Faks: (0242) 345 14 66
E-Posta: antalya@ormansu.gov.tr

1 yorum:

  1. İyi günler ben Fethiye den bir hayvan sever bir aylık köpek yavrusunu çarpılmış vaziyette buldum arka ayağı kırık ezik olarak veterinere götürüp ameliyatını yaptırdım iki aylık bakımdan sonra iyileşti aşılarını zamanında yaptırdık sorunum bakım alanım ortak kullanım alanı apartman bahçesi bazı apartman sakinleri atmamızı istiyor mahkemeye vereceklermiş bunuda noterden ihtarname ile bildirdiler şuan 4.5 aylık bize çok alıştı bizde ona mağdur durumdayız ne yapmalıyız ençokta lisede okuyan kızım çok seviyor seneye de sınava hazırlanacak giderse çok etkilenecek yavrudan ayrılmak istemiyoruz.

    YanıtlayınSil

Küfür ve hakaret içermeyen, düzgün Türkçe kullanarak yorum yazmanızı umuyoruz.