12 Temmuz 2019 Cuma

Dr. Fatih Çiftçi Taşındı

Dr. Fatih Çiftçi 175 hayvanı ile 02 Temmuz 2019 tarihinde taşındı. Buradaki köpeklerden 50 tanesi Filiz Hanım'a, 15 tanesi Kader Hanım'a, 6 tanesi komşular tarafından evi başına yıkılan ve şu an hapiste olan Sema Hanım'a, 8 tanesi Belçikalı bir Hanım'a aittir. Tek tek hasta ya da engelli hayvanları verenleri  saymayacağım.
Taşınma öncesinde alma imkanı olan varsa diye haber verildi ancak hiçbirinin alma imkanı yoktu. Belçikalı Hanım ile hiçbir şekilde bağlantı bile kurulamadı yani köpekleri terk etti. Taşınma sırasında sahiplendirdiklerimiz oldu. Bundan sonrasında da sahiplendirmeye devam edeceğiz. Taşınma esnasında sizleri yardıma çağırdık gelin, görün herkes aracına köpeklerden alsın klimalı serin halde yeni yerlerine gitsinler diye ve çok ilginçtir ki hem temizliğe hem de nakletmeye yardıma gelenlerin yaş ortalaması 60 ama inanın gençleri cebinden çıkarır dedikleri gibiydi. Antalya'nın kavurucu sıcağında emek veren, alın teri döken herkese tek tek teşekkür ediyoruz. İsimlerini yazmayacağım çünkü çoğu sosyal medya kullanmıyor ve hiçbiri reklam olsun diye çalışmadı.

Taşınma sırasında yardımcı olan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Muhittin Böcek Bey'e, Hayvan Sağlığı Müdürü Sayın Adnan Büyükkaya Bey'e, Kepez Belediye Başkanı Sayın Hakan Tütüncü Bey'e, baştan sona taşınmayı yöneten ve en güzel şekilde sonuçlanmasını sağlayan Başkan Yardımcısı Sayın Mustafa Özsoy Bey'e, Veteriner İşleri Müdürü Ece Hanım'a hayvanlar adına sonsuz teşekkür ederiz. Birlik ve beraberlik içinde daima güzel işlere imza atmaya devam edeceğiz.

Bağış almadan çalışan Antalya Pati Koruma Derneği Pakoder

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Küfür ve hakaret içermeyen, düzgün Türkçe kullanarak yorum yazmanızı umuyoruz.