22 Temmuz 2019 Pazartesi

Fayton Atları Otistik Çocuklar Eğitim Merkezlerinde Olsun

Fayton atları ile ilgili en iyi projeyi biz sunduk.


Otistik çocuklar için imkan olan her ilde eğitim merkezleri açılmasını ve otistik çocukların gelişimine en büyük katkıyı sunan atların çocuklarla bir arada sevilerek yaşamasını istiyoruz. Atlar yine mi çalışacak demeyin, işsizlik atları paslandırır bunu öğrenin.

 İnsana alışık olan hiçbir hayvan doğaya salındığında "özgürce" yaşayamaz çünkü yaban hayat vahşidir. Ölmemek için öldürmeye kodlanmıştır. Doğaya saldığınız hayvanın kaç gün içinde öldüğünü biliyor musunuz? Elbette bilmiyorsunuz o yüzden iyi bir iş yapmış gibi davranıyorsunuz.

Yiyeceğini verdiğiniz, evcilleştirtiğiniz hayvanları "özgür" yaşasın diye doğaya salarsanız öldürmüş olursunuz. Nasıl olsa takip edecek kamera yok, yaban hayatına yem ettiğinizi dile getirecek yok zannediyorsanız yanılıyorsunuz. Keşke biraz mürekkep yalayıp, birkaç şiir okusaydınız.

#fayton #faytonahayır #faytonabinmeatlarölüyor #projeler #proje #otistikçocuk #otistikçocuklar #otistikçocukeğitimmerkezi #otistikdernegi #antalya #antalyabüyükşehirbelediyesi #muhittinböcek

Bağış almadan çalışan Antalya Pati Koruma Derneği Pakoder

#antalyapatikorumaderneği #pakoder 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Küfür ve hakaret içermeyen, düzgün Türkçe kullanarak yorum yazmanızı umuyoruz.