23 Eylül 2019 Pazartesi

Antalya'da 2 Dernek İşbirliği ile Kulübe Yapma Etkinliği

 💜 Pazar günü buluşuyoruz. 💜


Antalya'da 2 hayvan koruma derneği Pakoder ve Kuhayder işbirliği ile 29 Eylül 2019 Pazar günü yüzlerce mağdur hayvana kucak açan Sabahattin Ergülen Bey'in mekanında buluşarak kışa hazırlık için kulübe etkinliği yapacağız.

Otellerden topladığı yiyecekler ile her gün Aksu, Topallı ve Kurşunlu bölgesindeki hayvanları doyuran, hasta, yaralı ya da aşırı zayıf düşenleri de korumaya alan Sabahattin Bey'in baktığı hayvanların kulübe ihtiyaçlarını gidermek için buluşacağız. Zaten bu dünyadaki ömürleri kısa bir de dağa, ormana atılmış biçarelerin başını sokacak bir yuvası olmasın mı? Kulübe yaparken başımızdan ayrılmıyor ve bittiğinde nasıl bir sevinç ile içine giriyorlar yaşamadan bu güzelliği bilemezsiniz.

Gerekli malzemeler; branda gibi her türlü çatı kaplama malzemeleri, palet, eski yolluk ve halılar, çekiç, zımba, bolca çivi ve merhametli yürek gerek.

Topladığınız atık malzemeleri alması için Sabahattin Ergülen Bey ile iletişime geçebilirsiniz.

0532 705 16 37

#kulübeetkinliği #antalya #kulübe #etkinlikler #sabahattinergülen #kuhayder #kurşunlusokakhayvanlarıkorumaveyaşatmaderneği #aksu #topallı #kurşunlu #iyilikbulasicidir #iyilik #sokakhayvanlari #yaşamhakkınasaygı #yaşamhakkı #barınmahakkı #barınma #antalyapatikorumaderneği #pakoder 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Küfür ve hakaret içermeyen, düzgün Türkçe kullanarak yorum yazmanızı umuyoruz.