12 Aralık 2019 Perşembe

Rehabilitasyon Merkezlerine Düzenli Gidin

 🛑 08 Aralık Pazar günü yapılan basın açıklamasının ardından yapılan Konyaaltı Belediyesi Rehabilitasyon Merkezi ziyaretinde ortaya çıkan görüntüler ile hepimiz o kadar sarsıldık ki saat 14.00'de yapılan basın açıklamasını bile paylaşamadık.
Sorumlu Müdür görevden alındı ve soruşturma devam ediyor. Gönüllü arkadaşlar her gün ziyarete gidiyor. Sizler de sahiplendirmeleri bir süre oradan yaparsanız seviniriz.

🛑 Her ilçedeki gönüllüler kendi rehabilitasyon merkezlerine düzenli ziyarete gitmeli, gönderdiğiniz hayvanları mutlaka takip etmelisiniz. Hatta bizim gibi yapmanızı tavsiye ediyoruz. Götürdüğünüz hayvanın tedavisini yaptırıp geri alın, bir sonraki tedavi için ne gün gitmesi gerekiyorsa o gün götürüp yine geri alın. En sağlıklı olanı bu şeklidir çünkü çok sayıda hasta hayvanın giriş yaptığı yerde ne kadar hijyen şartlarına uyulsa da bulaşma riski vardır. Biz yıllardır bu şekilde çalışıyor ve hiç kayıp vermiyoruz. Nasıl bir yol izlediğimizi rehabilitasyon merkezlerinde yaptığımız canlı yayınlarla da defalarca anlattık, anlatmaya da devam edeceğiz.

❤️ İlk fotoğraftaki güzellik en minik eylemci olarak yüreklerimize yazıldı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Küfür ve hakaret içermeyen, düzgün Türkçe kullanarak yorum yazmanızı umuyoruz.