26 Mayıs 2020 Salı

Antalya Muratpaşa Şirinyalı'da Köpekler Zehirleniyor

Birazcık sevince çiçek açar bahar bahçe, yüreğinde merhamet olan insanlar sokak hayvanları için gecesini gündüzüne katar, geceyarısı uykularını böler çünkü bizlere ihtiyaçları var.


Merhamet duyguları körelmiş insanlar bizlerden daha çok, bir su kabına dahi tahammül edemez, "besleme buraya alışır" diye aç kalmasını sağlamaya çalışan insanlar aslında ne kadar zavallısınız bir bilseniz tıpkı hayvanlar için ter dökmeden her konuda bilirkişi edasına bürünenler kadar zavallı...

Dünyada kaç gününüz kaldı, sizin mahallelere sığdıramadığınız hayvanlar yarın orada olacak ama siz hayatta olacak mısınız? Biraz kendinizi sorgulayın, hayatı sorgulayın, nerede yanlış yaptığınızı sorgulayın. İnsan olmanın gereği neydi bunu sorgulayın. Ahiretinizi yaktığınız kadar dünyada iken insanların nefretini kazanmış olduğunuzu sorgulayın.

İyi insanların sürekli güzel dualarla anıldığını ama "senin" nefret ve beddua ile anıldığını bil ve sorgula...

Sadece tapusu elinizde olan yer kadar hak sahibisiniz, sokakların sahibi ise hayvanlardır. Haddini aşanları ilinizin Doğa Koruma Milli Parklar Müdürlüğüne şikayet etmelisiniz. Zalimin zulmüne tahammül etmek, zalimi azdırır. Antalya Muratpaşa, Şirinyalı'da köpek zehirlenme olayları devam ediyor haberiniz var mı?

İlk olayda detaylı inceleme yapılsın ve katiller bulunsun diye change org sitesinde imza kampanyası başlatmıştık, imzaladınız mı yoksa siz de sadece izleyici misiniz?

Bağış almadan çalışan Antalya Pati Koruma Derneği Pakoder

#antalya #şirinyalı #zehirlenme #sokakhayvanları #change #changes #pakoder 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Küfür ve hakaret içermeyen, düzgün Türkçe kullanarak yorum yazmanızı umuyoruz.