9 Mayıs 2020 Cumartesi

Yaşam Mimarlarıyız

Sevginin öyle farklı bir dili var ki her yarayı kapatabilen merhem gibi, güven duygusu ise hayatın zorluklarına karşı güçlü bir donanım sağlar.
Bir evi olan hayvanlar lüks içinde yaşarken sokakta yaşayanlar insanların merhameti kadar hayatta kalabilirler.  Sokak hayvanlarının ömrü çok kısadır, sağlıklı beslenemediği ve düzenli aşı yapılamadığı için çok sık hastalanırlar. Gönüllüler olmasa birçoğu sessiz sedasız ölürler. Bir toplumun hayvana verdiği değer, yaşam hakkına gösterdiği saygı kalitesini ortaya koyar. 🐾❤️🐾

Antalya Kepez'de başlattığımız her hayvana düzenli parazit uygulaması ile hem toplum hem de hayvan sağlığı konusunda ciddi bir değişim hedefledik. Hastalandıktan sonra tedavi yerine, hastalanmamasını sağlamanın ne kadar önemli olduğunu herkese göstereceğiz. Her belediyenin aynı uygulamayı hayata geçirmesini istiyoruz. Gönüllüler her gün sokaklardalar ve parazit uygulamasını seve seve yaparlar. Konu hakkında detaylı bilgi almak isteyenler bize ulaşabilirler. Sadece bir ildeki değil her yerdeki hayvanların iyi olmasını istiyoruz. Küçük bir dokunuş ile nelerin değiştiğini sizlere göstereceğiz. Biz başardık, sizler de başarabilirsiniz.

Uyuz hayvanlar için mobil tedavi başlattık. Haftanın bir günü veteriner hekim yapılan program ile hayvanların yaşadığı yere giderek uyuz aşısı ve vitamin uygulaması yapıyor. Yeri değişmediği için hayvan strese girmiyor. Bizi örnek alın kendi ilçenizde aynı hizmetin sunulması için talep oluşturun. Sessiz hayvanların diliyiz diyorsanız, hastalıkları önleyici tedbirler almak için emek vermelisiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Küfür ve hakaret içermeyen, düzgün Türkçe kullanarak yorum yazmanızı umuyoruz.