8 Haziran 2020 Pazartesi

Antalya Kepez Hayvan Hastanesine Kavuşuyor

 Antalya Kepez Belediye Başkanı Sayın Hakan Tütüncü, Pakoder Vefa Gönüllü Hayvan Besleme Ekibimizin olağanüstü çalışmalarından dolayı bizlere teşekkür etti.
Kent Ormanında canlı müzik eşliğinde, sosyal mesafe kurallarına uyarak nezih bir kahvaltı düzenledi. Gelen 150 kişiye sokak hayvanları için gerekli olan malzemelerden oluşan çantalar hediye edildi. 🐾💜🐾

En güzel haber ise; tam teşekküllü bir Hayvan Hastanesi yapımına başlanıyor olması, inşaat aşamasında bile Pakoder yer alacak çünkü sokak hayvanlarına hizmet eden her projede elimizi taşın altına koymasını biliriz. 🐾💜🐾

35 dönüm üzerine yapılacak proje ASLA bir barınak değildir. Hastane ve kısırlaştırma üniteleri olarak diğer alanlar eğitim amaçlı çalışmalar ve hayvanseverlerin sosyal alanı olarak planlanmıştır.

Ayrıca sokak hayvanları için gerekli olan ilaçları artık Kepez Belediyesi verecektir. Gönüllülerin daha rahat hayvanlara bakabilmesi için bu müthiş uygulama da bir ilktir.

Sokak hayvanları için kendi mamasını üreten bir belediye olma ünvanına da sahip olacak olan Kepez Belediyesi Gönüllü Hayvan Beslemesi yapanları büyük bir mali yükten daha kurtaracaktır.

Kepez Belediye Başkanı Sayın Hakan Tütüncü'ye, Başkan Yardımcısı Sayın Mustafa Özsoy'a, Halkla İlişkiler Müdürü Sayın Selim Tıraş'a, Veteriner Hekimlerimiz Ece Hanım'a, Yakup Bey'e ve yardımcı personele bizlere yaşattıkları güzel gün ve sonrasında yapılacak olan projeler için sonsuz teşekkür ediyoruz.

Bağış almadan çalışan Antalya Pati Koruma Derneği Pakoder

#hakantutuncu07 #mustafaözsoy #selimtıraş #kepezbelediyesi #pakoder #pakodervefagrubu #antalyahakkında #antalya #kepez #sokakhayvanları #teşekkürler


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Küfür ve hakaret içermeyen, düzgün Türkçe kullanarak yorum yazmanızı umuyoruz.