16 Haziran 2020 Salı

Pakoder Başarılarına Bir Yenisini Daha Ekledi

 Belediyeler ile yapılan çalışmalarda bilgi, görgü ve kültür gerekir. Belediyelere savaş açarak hizmet sunmalarını beklemek havanda su dövmek gibidir.
Hayvanlara hizmet eden belediyelerle ancak işbirliği yaparak yeni hizmetlere imza atabilirsiniz. Bizi örnek almalısınız el attığımız her belediye tüm imkanlarını hayvanlar için seferber ediyorsa sorun hayvanseverlerde, herkes özeleştiri yapmalı. Hiç çaba harcamayan belediyeler ile sağlıklı ve saygılı iletişim kurulursa hayvanlar için hizmet etmesi sağlanır. Antalya'da hala rehabilitasyon merkezi olmayan belediyeler var. Hepsine biz yetişemeyiz o nedenle ilçelerde hayvansever gruplar oluşturarak belediye ile düzenli görüşmeler yaparak rehabilitasyon merkezi kurulmasını sağlayabilirsiniz. Tıkandığınız noktada bizi ararsanız bilgilendirme yapar hatta gerekli durumlarda belediye ile görüşmelerinize katılırız.

İletişim: 0546 572 59 22

Antalya Aksu Belediye Başkanı Sayın Halil Şahin, PAKODER Antalya Pati Koruma Derneği’nin Başkanı Sayın Ebru Paraf ve Pakoder Antalya Pati Koruma Derneği üyeleri ve KUHAYDER Kurşunlu Sokak Hayvanlarını Koruma ve Yaşatma Derneği’nin Başkanı Sayın Sabahattin Ergülen ile birlikte Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti. Pakoder'in talebi üzerine yaptırılan beslenme ve su odağı kaplarına mama ve su bırakan Belediye Başkanı Sayın Halil Şahin "Sokak hayvanlarına sahip çıkılması için gereken çalışmaların yapıldığını ancak Pakoder Başkanı Sayın Ebru Paraf​​ Hanım'ın öncülük yapması ile gerçekleştirdiğini, gönüllülerle işbirliği yapmanın faydalı olduğunu, Rehabilitasyon Merkezi olmayan belediyeler de örnek almalı." Diyerek bizlere teşekkür etti.

Besleme odakları Kumköy, Kemerağzı gibi birçok yere konulacak, gönüllülerin besleme odaklarına sahip çıkmasını bekliyoruz.

Bizden önce çok kişi gitmiş olsa da gerekli çalışmaları PAKODER ile gerçekleştirdiklerini, doğru bilgilendirme ve yönlendirmenin ne kadar önemli olduğunu vurgulayan Sayın Halil Şahin Bey'e teşekkür ediyoruz.

Bağış almadan çalışan Antalya Pati Koruma Derneği Pakoder

#halilşahin #aksubelediyesi #kuhayder #pakoder
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Küfür ve hakaret içermeyen, düzgün Türkçe kullanarak yorum yazmanızı umuyoruz.