6 Haziran 2020 Cumartesi

Pakoder Vefa Ekibine Teşekkür Kahvaltısı

07 Haziran 2020, Pazar Günü, saat 10.00'da Duacı bölgesinde besleme yaparak, saat 11.00'de Kent Ormanında kahvaltı yapacağız.


Antalya Kepez Belediye Başkanı Sayın Hakan Tütüncü, Pakoder Vefa Gönüllü Hayvan Besleme Ekibimizin çalışmalarından dolayı teşekkür amaçlı kahvaltı düzenledi. Pakoder Vefa Ekibi olarak, sokağa çıkma yasağının olduğu günlerde olağanüstü bir gayretle Antalya Aksu, Konyaaltı, Muratpaşa, Döşemealtı ilçelerindeki tüm ihbarlara koşarak mağdur hayvan kalmamasını sağladık. Besleme yaparken elimizin dokunduğu tüm hayvanlara parazit uygulaması yaptık. Uyuz Hastalığı olanları program dahilinde Kepez Veterinerlik Mobil Sağlık Hizmeti ile Cuma günleri veterinerimiz bulundukları yere giderek aşılarını yaptı, yapmaya da devam ediyor. Issız yerlere bırakılmış köpekleri toplayarak Kepez Rehabilitasyon Merkezinde aşılarını, gerekiyorsa kısırlaştırmalarını yaparak şehir içine yerleştirilmelerini sağladık. Sayın Hakan Tütüncü ile Antalya Çöplük yolunda besleme yaparak kısır olmayan ve ele gelen köpekleri aldık bakımları yapılarak şehir içine salınmasını sağladık. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

Kepez Belediyesi tarafından tam teşekküllü Hayvan Hastanesi projesinin hazırlık aşaması tamamlandı çok yakında yapımına başlanacak ve Pakoder olarak biz de elimizi taşın altına koyarak Hayvan Hastanesi'nin en kısa sürede bitmesi için yapım aşamasında olacağımız müjdesini veriyoruz. Kendi mamasını kendi üreten bir belediye olma ünvanına da sahip olacak. Daha fazlasını görmek ve duymak istiyorsanız kahvaltıda buluşuyoruz. Kahvaltı sonunda Pakoder toplantısı olacaktır.

Pakoder'e gönülden bağlı olan tüm hayvanseverler dostlarımız kahvaltıya davetlidir.

Bağış almadan çalışan Antalya Pati Koruma Derneği Pakoder

#hakantutuncu07
#mustafaözsoy #kepezbelediyesi  #pakoder #pakodervefagrubu #ebruparaf 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Küfür ve hakaret içermeyen, düzgün Türkçe kullanarak yorum yazmanızı umuyoruz.