27 Temmuz 2020 Pazartesi

Saf Değiliz İyilik Tercihimizdir

 Antalya Dokuma'da sokakta yaşayan çocuğu yine Antalya'da olan başka bir derneğin üyesi kliniğe aldırıp boynundaki bezeyi aldırmış.
Köpek sabaha kadar havladığı için veteriner komşusu ile tartışmış. Köpeğin klinikten çıkması gerekiyormuş ve yaşadığı sokağa geri getirmişler. Biz de o andan itibaren haberdar olduk, çocuğa geçici yuva ilanı açtık olmazsa bir pansiyona yerleştirelim istedik çünkü bu halde bir saat bile sokakta kalamazdı. Bu arada sokakta o şekilde kalamaz diye başında birinin beklemesini uygun gördük Nezahat Hanım, çocuk pansiyona yerleşene kadar başında nöbet tuttu.

Fotoğrafta görüldüğü üzere çocuk pansiyona alındı. Pansiyona yerleştiren bayan da yine o derneğin üyesidir.

Şimdi biz bu olayın neresindeyiz onu da paylaşalım. İlk duyduğumuz anda çılgına döndük çocuk güvene alınana kadar bir arkadaşımız başında bekledi. Gideceği pansiyon netleşince acilen nakil sağladık. Nöbeti tutan Sayın Nezahat Hanım'a ve nakil için Sayın Ahmet Bey'e de teşekkür ederiz.

Veterinerin kim olduğunu merak ediyorsanız bize değil, olayı bize yıkmaya çalışan derneğe sorunuz.

Çocuğu kliniğe aldıran Hanım'a ve sonrasında pansiyona aldıran Hanım'a hiçbir sözümüz yok. Yaptıkları iyilik mizanlarına konsun.

Çocuk üzerinden bizi suçlama gafletinde bulunanlar ise bizimle ilgili yazmaya karar verdiklerinde en az 43 kere okuyup sonra yazsınlar.

Bağış almadan çalışan dernek olarak birçok kişinin gözünü açtık diye bize karşı olumsuz duygular hissedilmesi doğanın gereğidir. İyi ki varsınız, varlığınız bizim farkımızı ortaya koyuyor, sizlere ne kadar teşekkür etsek az kalır.

#antalyahaberleri #antalyadaneleroluyor #ANTALYA #antalyapatikorumaderneği #pakoder #pakodervefagrubu #sokakhayvanları #edep

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Küfür ve hakaret içermeyen, düzgün Türkçe kullanarak yorum yazmanızı umuyoruz.