17 Aralık 2020 Perşembe

Kanser Tedavisi Olanları İnceleyiniz

Yokluğunuzda kokunuza sarılanlar varsa ne mutlu size daima sevildiğinizi ve ne kadar değerli olduğunuzu size hatırlatıyorlar. 🐾♥️🐾

İnsanların size yaşatamayacağı muhteşem duygular var eğer bir hayvana sahip değilseniz mahrum olduğunuz duygulardan bile haberiniz yok demektir.

Kanser hastalığını yenen ve yaşadıklarını kitaplaştıran insanları inceleyiniz, iyileştikten sonra tüm yaşam şeklini değiştirip bir hayvan sahipleniyor ve insanlardan uzak tenha bir yaşantıyı seçiyorlar. Çünkü insanlar birbirini hasta ediyor. İhanet, hakaret, aşağılama, taciz, tehdit, şantaj, iftira, nankörlük gibi kötü davranışlarla hayatınızı çekilmez hale getirip önce ruh sağlığınızı bozuyor sonra da bedeninizde hasar oluşmasına sebep oluyorlar. Oysa yaşadığınız hayat size bir armağandır, kazası yok, tekrarı yok, sizi hasta eden ya da hasta olmanıza sebep olacak bir insanla ömrünüzü çürütmemelisiniz.

Değerinizin ve sağlığınızın ne kadar önemli olduğunu fark edin, bir hayvan sahiplenin hem onun hayatını kurtarın hem de hissetmediğiniz güzel duyguları birlikte yaşayınız. 

Bir kedi, tonlarca ilaçtan daha sağlıklıdır sözünü duymuşsunuzdur. Bu sözler araştırmalar sonrasında çıkan sonuçların kelimelere dökülen halidir.

#ihanet #taciz #hakaret #iftira #şantaj #ruhsağlığı #kanser #sağlıklıyaşam #kedilermuhteşem #kedi #satınalmasahiplen #hayat #yaşam #pakoder #hayvansevereğitimi #elakezbaninan #bağışıklıksistemi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Küfür ve hakaret içermeyen, düzgün Türkçe kullanarak yorum yazmanızı umuyoruz.