13 Şubat 2021 Cumartesi

Antalya Dokuma Park Pati Şehri

Dokuma Park Pati Şehri 


Dokuma’ya, kuş evlerinden sonra 64 odalı kedi apartmanı da yapıldı.  

Hem soğuktan hem de parka giren köpeklerden korunabilecekleri apartmanları oldu.

Kepez Belediyesi, kültür, sanat ve eğitim adasına dönüştürdüğü Dokuma Parkı’ı, hayvan dostlarımıza merhamet ve sevgiyle bakıldığı bir yer haline de getirdi. Dokuma’ya, kuş evlerinden sonra 64 odalı kedi apartmanı da yapıldı. Müzeleri, bilim merkezi, kütüphanesi, sanat galerisi, sahaf çarşısı ve yeşil alanlarında her gün yüzlerce kişiyi ağırlayan Dokuma Park, hayvan dostlarımız için de emniyetli bir yaşam alanı oldu. Hayvan hastanesini yatırım programına alan,  kedi ve köpekler için mama üreten, evler yapan Kepez Belediyesi, Dokuma Parkı’ı yurt edinen hayvan dostlarımızı da, merhamet ve sevgiyle koruyup kolluyor.  

 

Evcil hayvanların yerinin insanların yanı olduğunu hissettiren ve en önemlisi evcil hayvanların yaşam alanının parklar ve sokaklar olduğunu herkese kabul ettiren projelere hayat veren Antalya Kepez Belediye Başkanı Sayın Hakan Tütüncü'ye ve hayvanlar için emek veren ekibine teşekkür ederiz.


#antalya #antalyahakkında #kepez #kepezbelediyesi #hakantutuncu07 #mustafaözsoy #dokumapark #kuşevi #aşiyan #pakoder #pakoderiyilikhareketi 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Küfür ve hakaret içermeyen, düzgün Türkçe kullanarak yorum yazmanızı umuyoruz.