4 Nisan 2021 Pazar

Genç Ideathon 2021


4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü dolayısı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenmiş olan “Genç Beyinler Hayvan Dostu Fikirler” yarışmasında Pakoder jüri üyesiydi.

Sevimli dostlarımız için daha güzel bir dünya hayali kuran gençlerimiz Genç Ideathon'da Alaaddin Keykubat Gençlik Kampında buluştu ve pırıl pırıl beyinlerin proje sunumları sonrasında ödüller sahiplerini buldu. Her biri ayrı güzel ve anlamlı olan projeleri değerlendirmek çok zor oldu.


Genç Ideathon’da, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gençlerin profesyonel ve sosyal gelişimlerini desteklemek, gençlerin inovasyon ve girişimciliğe olan ilgisini artırmak, üretilen projelerden kazanılacak fayda ile Bakanlık mevcut hizmetlerinin iyileştirilmesi, yeni hizmetlerin geliştirilmesi ve Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın çeşitli odak alanlarda ihtiyaç duyduğu çözümlerin gençler ile birlikte geliştirilmesi amaçlanmıştı. Genç ve üretici beyinlere bu imkanı sağlayan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu başta olmak üzere Antalya İl Müdürü Yavuz Gürhan, Şube Müdürü Mehmet Ünlü ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz. En büyük yatırım gençlerin eğitimine yapılan yatırımdır.


Finale Kalan Asil Takımlar: TGT, Genç Efeler, Birlik, GGL Eskişehir, Orenda, LA Team, Mancılar,   Ultramarin, Argos & Bastet

Finale Kalan Yedek Takımlar: Gönüllüler,    Kreapati,  Geliştirmeye Geldik,  Savtek,  Gece
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Küfür ve hakaret içermeyen, düzgün Türkçe kullanarak yorum yazmanızı umuyoruz.