3 Nisan 2021 Cumartesi

Kısırlaştırmak Hayat Kurtarır


 ANTALYA, KUMKÖY BESLEMESİ


Salgın sebebi ile hayvanlar yiyecek bulmakta daha da güçlük çekiyor. Yeterli kısırlaştırma yapılmayınca her yerde açlıkla mücadele eden hayvanlar görmek bizleri yaralıyor. 🐾😪🐾


Bir iyilik yapmak isterseniz her ay bir hayvanı kısırlaştırın, belediyeler kısırlaştırma işlemini ücretsiz yapıyor. Teslim ettiğiniz hayvanı takip etmeli, iyileşince aynı yerine gelmesini sağlamalısınız bu kadar kolay bir iş ile doğacak ve açlıkla burun buruna yaşayacak yavruların doğmasına engel olacaksınız. Anneler sağlıklarını koruyacak, erkekler ise kavga ederek yaralanmaktan kurtulacak.


Bir dişi köpeğin arkasında o kadar çok erkek köpek oluyor ki görseniz şaşarsınız, erkekler kavga ediyor zayıf olanlar yaralanıp bir köşede ölüyor. Anlamanız için daha ne kadar açık yazabiliriz ki?


Kısırlaştırmak hayat kurtarır.


Sayısı çok olan yerlerde hayvanlar istenmiyor, bir ekmek parçası için bile birbirlerini parçalıyor. Kavga eden köpekleri görenler korkuyor ve çevrelerinde hayvan görmek istemeyecek kadar korku geliştiriyorlar. 


Empati kurun ve yaşadıkları ızdıraplı hayatı ve mücadelelerini hissedin. Hepsi mutlu ve sağlıklı yaşasın, tok karnına uyusun istiyorsanız bu dünyaya bir iyilik katın. Bir hayvanın kısırlaştırılması görevini üstlenin çünkü üreme devam ettikçe ölüm haberlerini sürekli alıyor olacağız, bu gerçekle yüzleşin.


Kısırlaştırmak hayat kurtarır.


#kısırlaştıraşılatyaşat #kısırlaştırma #kısırlaştır #kısırlaştırın #antalya #sokaktakiler #sokağındakihayvanasahipçık #belediyeler #satınalmasahiplen #biriyilikyap #pakoder #pakoderiyilikhareket #hayvansevereğitimi 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Küfür ve hakaret içermeyen, düzgün Türkçe kullanarak yorum yazmanızı umuyoruz.