28 Eylül 2021 Salı

03 Ekim 2021 Kulübe Yapma Etkinliği


 🛑 KULÜBE YAPMA ETKİNLİĞİMİZE DAVETLİSİNİZ 🛑


03 EKİM PAZAR GÜNÜ BULUŞUYORUZ. 🐾💜🐾 


Antalya'da 2 Hayvan Koruma Derneği Pakoder ve Kuhayder işbirliği ile aynı zamanda farklı alanlardaki STK katılımı ile 03 Ekim 2021 Pazar günü, saat 10.00'da başlayacak olan etkinliğimiz, yüzlerce mağdur hayvana kucak açan Sabahattin Ergülen Bey'in mekanında buluşarak kışa hazırlık yapacağız. İhtiyaç olan yerlere de yaptığımız kulübelerden göndereceğiz.


Otellerden topladığı yiyecekler ile her gün Aksu, Topallı ve Kurşunlu bölgesindeki hayvanları doyuran, hasta, yaralı ya da aşırı zayıf düşenleri de korumaya alan Sabahattin Bey'in baktığı hayvanların kulübe ihtiyaçlarını gidereceğiz. Zaten bu dünyadaki ömürleri kısa bir de dağa, ormana atılmış biçarelerin başını sokacak bir yuvası olmasın mı? Kulübe yaparken başımızdan ayrılmıyor ve bittiğinde nasıl bir sevinç ile içine giriyorlar yaşamadan bu güzelliği bilemezsiniz.


Gerekli malzemeler; branda gibi her türlü çatı kaplama malzemeleri, palet, eski yolluk ve halılar, çekiç, zımba, bolca çivi ve merhametli yürek gerek. 🐾♥️🐾


Topladığınız atık malzemeleri alması için, etkinlik alanının konum bilgisine ulaşmak için Sabahattin Ergülen Bey ile iletişime geçebilirsiniz.


0532 705 16 37


#ebruparaf #pakoder #kulübeyapımı 

#kulübeetkinliği #antalya #kulübe #etkinlikler #sabahattinergülen #kuhayder #kurşunlusokakhayvanlarıkorumaveyaşatmaderneği #aksu #topallı #kurşunlu #iyilikbulasicidir #iyilik #sokakhayvanları #yaşamhakkınasaygı #yaşamhakkı #barınmahakkı #barınma

#4ekimhayvanlarıkorumagünü #antalyapatikorumaderneği #pakoderiyilikhareketi #hayvansevereğitimi


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Küfür ve hakaret içermeyen, düzgün Türkçe kullanarak yorum yazmanızı umuyoruz.