30 Eylül 2021 Perşembe

Pakoder Kulübe Yapma Etkinliği 2021


 PAKODER KULÜBE YAPMA ETKİNLİĞİMİZE Alfabetik sıra ile;


AKUT 🐾♥️🐾

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 🐾♥️🐾

AKSU BELEDİYESİ 🐾♥️🐾

HAYDİ JANDARMA 🐾♥️🐾

KEPEZ BELEDİYESİ 🐾♥️🐾

Katılacaktır.🛑 YÜREĞİ YUVASI OLMAYAN HAYVANLAR İÇİN ATAN HERKES KULÜBE YAPMA ETKİNLİĞİMİZE DAVETLİDİR 🛑


03 EKİM  PAZAR GÜNÜ BULUŞUYORUZ. 🐾💜🐾 


🐾🐾🐾 ÜŞÜYOR AMA SÖYLEYEMİYORLAR 🐾🐾🐾


03 Ekim 2021 Pazar günü, saat 10.00'da başlayacak olan etkinliğimiz, yüzlerce mağdur hayvana kucak açan KUHAYDER Başkanı Sabahattin Ergülen Bey'in mekanında buluşarak kışa hazırlık yapacağız. İhtiyaç olan yerlere de yaptığımız kulübelerden göndereceğiz.


Otellerden topladığı yiyecekler ile her gün Aksu, Topallı ve Kurşunlu bölgesindeki hayvanları doyuran, hasta, yaralı ya da aşırı zayıf düşenleri de korumaya alan Sabahattin Bey'in baktığı hayvanların kulübe ihtiyaçlarını gidereceğiz. Zaten bu dünyadaki ömürleri kısa bir de dağa, ormana atılmış biçarelerin başını sokacak bir yuvası olmasın mı? Kulübe yaparken başımızdan ayrılmıyor ve bittiğinde nasıl bir sevinç ile içine giriyorlar yaşamadan bu güzelliği bilemezsiniz.


Gerekli malzemeler; branda gibi her türlü çatı kaplama malzemeleri, palet, eski yolluk ve halılar, çekiç, zımba, bolca çivi ve merhametli yürek gerek. 🐾♥️🐾


Topladığınız atık malzemeleri alması için, etkinlik alanının konum bilgisine ulaşmak için Sabahattin Ergülen Bey ile iletişime geçebilirsiniz.


0532 705 16 37


#ebruparaf #pakoder #akut #antalyabüyükşehirbelediyesi #jandarmahaydi #kepezbelediyesi #haydi #kulübeyapımı 

#kulübeetkinliği #antalya #kulübe #etkinlikler #sabahattinergülen #kuhayder #kurşunlusokakhayvanlarıkorumaveyaşatmaderneği #aksu #topallı #kurşunlu #iyilikbulasicidir #iyilik #sokakhayvanları #yaşamhakkınasaygı #yaşamhakkı #barınmahakkı #barınma

#4ekimhayvanlarıkorumagünü #antalyapatikorumaderneği #pakoderiyilikhareketi #hayvansevereğitimi


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Küfür ve hakaret içermeyen, düzgün Türkçe kullanarak yorum yazmanızı umuyoruz.