6 Ekim 2021 Çarşamba

Sahiplenmek için Kuhayder'i Ziyaret Edin


 Fotoğraflara tek tek bakıp gözleri ile anlattıklarını okuyun.


3 Ekim Pazar günü bircok kurum ve STK ile gerçekleştirdiğimiz kulübe yapma etkinliğimizde Kurşunlu Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği/ Kuhayder'in korumaya aldığı hayvanlara kulübeler yaptık, ihtiyacı olan bölgelere de yapılan kulübelerden yolladık.


Fotoğraflara hepsini sığdıramazdık, isterdik ki sizler de bir gün ziyarete gidip kendiniz görün, başlarını okşayın, sevildiklerini hissettirin... 🐾😪🐾


Tüm hayvanlar özgür yaşasın istiyoruz ama ne trafik canavarı ne de cani ruhlu insanlar buna fırsat vermiyor. Kimse bunun aksini söyleyemez, söylüyorsa hiç yuvalandırma ilanı açmamış olması gerekiyor. Kısacası özgürlük ölüm ile kardeş, fotoğraflarda gördüğünüz çocuklar Kuhayder Başkanı Sayın Sabahattin Ergülen tarafından korumaya alınmasaydı çoktan ölmüş olacaklardı. Çok üzücü ama biz etkinliğe giderken bile henüz yaşamının baharında bir bebeği yolda parçalanmış olarak görmekten büyük üzüntü duyduk.


İyilik yapmak için illa bir etkinlik yapmamızı beklemeyin. Birkaç arkadaş toplanıp ziyarete gitmenize hiç engel yok. 7/24 açık olan bir yer ve hayvanları sevmek, başlarını okşamak bile çok değerlidir. Önümüz kış, kullanmadığınız halı, kilim, havlu, çarşaf, palet, branda varsa ölümün eşiğinden dönmüş çocuklar için ulaştırabilirsiniz.


Satın almak yerine kurtarılmış çocuklardan sahiplenin, ayrım yapmayın, hepsi can taşıyor ve biraz ilgi gösterdiğinizde bu dünyada sizi en çok seven canlı oluyorlar. 


Ziyarete gitmek, kullanmadığınız malzemeleri götürmek isterseniz, hiçbir şeyim yok ama sevgimi verebilirim diyenler için iletişim bilgilerini bırakıyoruz.


Sabahattin Ergülen 


0532 705 16 37 

#birpatitut #satınalmasahiplen #farkındalık #yaşamhakkı #hayvanaşiddetehayır #trafikcanavarı #kuhayder #kurşunlusokakhayvanlarıkorumaveyaşatmaderneği #atıkmalzeme #barınmahakkı #pakoder #pakoderiyilikhareketi #hayvansevereğitimi 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Küfür ve hakaret içermeyen, düzgün Türkçe kullanarak yorum yazmanızı umuyoruz.