8 Kasım 2021 Pazartesi

Cumhuriyet Seferberliği Besleme Etkinliği

29 Ekim’de, 60 binden fazla çalışan ve paydaşıyla “Sabancı Cumhuriyet Seferberliği”ni başlatan Sabancı Topluluğu, Cumhuriyet coşkusunu Adana’dan başlayarak Türkiye’nin pek çok iline yaydı. 

Tamamen gönüllülük esasına dayalı olarak gerçekleşen seferberlikte, fidan dikiminden toprak canlandırmaya; çevre temizliğinden biyoçeşitliliği desteklemeye ve okul yenilemeye kadar pek çok çevre etkinliği düzenlendi. 

Seferberlik, Sabancı Topluluğu’nun faaliyet gösterdiği, Adana, Aksaray, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, İstanbul, Kocaeli ve Mersin olmak üzere toplam 10 ilde gerçekleştirilecekti.

29 Ekim-10 Kasım tarihleri arasında, 13 gün boyunca, sahalarda olacak olan Sabancı Topluluğu gönüllüleri Ulu önder Atatürk’ü çalışarak anacak. 

Topluluk seferberlikle son dönemde ülkemizde yaşanan çevre felaketlerinin yaralarının sarılmasına ve gönüllülük konusunda farkındalık oluşturulmasına katkı sağlıyor.


Bu bağlamda 08 Kasım 2021 tarihinde Antalya'da Pakoder ve Kuhayder'in ev sahipliği yaptığı Haykonfed ve Carrefoursa işbirliği ile sokak hayvanlarını besleme etkinliği gerçekleşti.


200'den fazla gönüllünün katılımı ile birçok tehlike yüzünden mağdur olan koruma altındaki sokak hayvanları tek tek sevildi, beslendi. Muazzam bir etkinliğin ardından emeği geçen Sabancı Holding, Carrefoursa yönetici ve çalışanlarına, Haykonfed Başkanı Sayın Nesrin Çıtırık Hanım'a, büyük fedakarlıklarla onca mağdur hayvana yüreğini açıp koruma altına alan Kuhayder Başkanı Sayın Sabahattin Ergülen Bey'e ve Değerli Eşi'ne, misafir olarak katılan herkese sokak hayvanları adına teşekkür ederiz. 🐾♥️🐾


Zor günleri kolaylaştıran, birlik ve beraberlik duygusu ile sarılamayacak yara yoktur yeter ki her canlının acısını yüreğinizde hissedin, duyarsız kalamazsınız. 


#haykonfed #nesrinçıtırık #pakoder #ebruparaf #kuhayder #sabahattinergülen #sabancı #sabancıholding #cumhuriyetseferberliği #carrefoursa #antalya #iyilikbulaşıcıdır #beslemeetkinliği #dosthareketi #arifmelihçimir 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Küfür ve hakaret içermeyen, düzgün Türkçe kullanarak yorum yazmanızı umuyoruz.