18 Ocak 2022 Salı

Yasaklı Irklar Müebbet Hapis


 🛑 Dikkat 🛑


Bağlı bulunduğunuz belediyede tutulan, müebbet hapis cezası alan yasak ırk sayılarını mutlaka alın ve takipte olduğunuzu hissettirin. Üşenmeyin, ertelemeyin, barınakları boşaltmak için yazmak dahi istemediğimiz olayların yaşanmaması bilinçli insanların varlığı ile sağlanacaktır.


Belediyeler yasaklı ırklar için ayrı bir bakım alanı yaparak, yaşam kalitelerini hak ettikleri şekilde sunmalıdır. Hayvanlar strese girmeden, intihar etmeden acilen özel korumalı ve yaşanılabilir alan oluşturmalı, herkes bağlı bulunduğu belediyeden yazılı bir şekilde talepte bulunabilir.


Barınaklar zaten doluydu bir de yasak ırklar eklenince kısırlaştırma operasyonu için yer kalmadı. Yine kontrolsüz üreme yüzünden perişan alacak anne ve yavrular çoğalacak. Yasaklı ırklar için yeni yaşam alanı yapmayan belediyeler sizce bu süreci nasıl yönetecek?


Dünyaya gelen her canlının yaşam hakkı vardır, ömürleri belli en iyi şartlarda 10 ya da 15 yıl arasında yaşarlar. Belediyelerin asli görevi korumak, kısırlaştırmak ve yaşatmaktır. Allah'ın bizlere emanet ettiği sessiz kulların kılına zarar verenin vay haline...


#yaşamhakkı

#yaşamhakkınasaygı

#yasaklı #yasaklıırklar #belediyeler #yaşamalanı #stres #kısırlaştırma #takip #merhamet #pakoder #hayvansevereğitimi


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Küfür ve hakaret içermeyen, düzgün Türkçe kullanarak yorum yazmanızı umuyoruz.