15 Nisan 2022 Cuma

Dokuma Mobilya Dünyası

Antalya, Dokuma Mobilya Dünyası

Alışveriş yaparken kazancını sokak hayvanlarına harcayanları tercih etmeliyiz çünkü biliyoruz ki bir esnaf hayvan besliyorsa komşuları tarafından sürekli baskı görüyor, şikayet ediliyordur. Kendini yalnız hissederse, hayvanlar yüzünden müşteri gelmezse tutunamaz. Bu sebeplerle hayvan besleyen esnaflara özel zaman ayırın, elinden tutun, yüreğinden öpün yani güzel sözlerinizle şımartın inanın fazlası ile hak ediyorlar. Kısırlaştırmasına, tedavisine yardımcı olun, hem bir iş yerini yönetip hem de hayvanların her ihtiyacına tek başına koşamaz değil mi?

Dükkanında yemek pişiren, elleri ile besleyen, her gün hayvanları doyurmak için terleyen, üstüne dengesiz insanların, bel kemiği kırık sözlerine katlanan herkese selam olsun. Yüreklerimiz bir çarpıyor, her an yanınızda olamasakta dara düştüğünüzde biz varız. 🐾♥️🐾

Yolunuz Dokuma'ya düşerse mutlaka uğrayın. Bir öğün de siz doyurun, azalmaz, çoğalırsınız.🐾♥️🐾

Evrenin bir dili var sıkı sıkı tuttuğunuz hiçbir şey size fayda sağlamaz. Neyi sıktığınızı bir düşünün ve bugün onunla vedalaşıp serbest bırakabilirseniz o zaman faydalarını da görebilirsiniz. Sevgide, ilgide cimri, yanlış davranışlarınızda ısrarcı olmayın terk edilirsiniz.

#antalya #dokuma
#dokumamobilyadünyası #mobilya #mobilyadünyası #esnaf #esnaflar #iyilikbulaşıcıdır #kedilerindünyası #kediler #alışveriş #insanlık #sorumluluk #birkapsubirkapmama #pakoder #aşkla #hayvansevereğitimi  Videosunu Youtube üzerinden Pakoder Kanalımızdan izleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Küfür ve hakaret içermeyen, düzgün Türkçe kullanarak yorum yazmanızı umuyoruz.